Najlepsze polskie firmy SEO cz. 3 (cykl WFP)

Ostatnia część poświęcona najlepszym agencjom SEO w Polsce.

Widzialni

 http://www.widzialni.pl
Firma działa na rynku od 2006 roku. Powstała z inicjatywy Marcina Krzemińskiego, Marcina Pawlaka i Mateusza Zyguły. Zatrudnia czterech specjalistów. Obecnie właścicielem jest Mateusz Zyguła. W 2007 roku firma wykonała około 100 zleceń SEO.

Przykładowi klienci to: Indykpol SA, pwn.pl, Rohlig Poland, Semax SA. Za swój największy sukces firma uważa wprowadzenie na pierwsze miejsce serwisów m. in. dla takich fraz jak „implanty”, „kosiarki”, „księgarnia internetowa”, „Tunezja”. Widzialni.pl rozliczają się z klientami w systemie prowizyjnym (opłata za efekt). W przypadku szczególnie trudnych słów kluczowych obowiązuje model mieszany (z ryczałtem). Umowy zawierane są na 6-12 miesięcy.

objects-918676_640

Sunrise System

 http://www.sunrisesystem.pl
Powstała w 2003 roku. Prezesem zarządu jest Janusz Bogaczyk. Firma obsłużyła w 2007 r. 1370 klientów, z czego 90% w ramach długoterminowych umów na pozycjonowanie. Sunrise System zatrudnia na stałe 8 specjalistów SEO. Najbardziej prestiżowi klienci to: JW Construction, Ricoh Polska, Press i Santander Consumer Bank. Za swój największy sukces firma uważa wypromowanie serwisu Fotostrada na 1. miejsce w Google pod trudną frazą „aparaty fotograficzne”. Sunrise pobiera opłaty wyłącznie za osiągnięte wyniki (system prowizyjny). Umowy zawierane są na okres 15-45 miesięcy.

2 komentarze to “Najlepsze polskie firmy SEO cz. 3 (cykl WFP)

  • Cyniczny_właściciel_domeny
    3 lata ago

    Takie rankingi mnie nie przekonują. Jaką mamy pewność, że są rzetelnie zrobione? Trzeba się przekonać najlepiej na własnej skórze, jak działa dana agencja. Ale wcześniej należy dokładnie przeczytać umowę! 😉

  • Michał-ek
    3 lata ago

    Dokładnie, nie wiadomo, kto taki ranking tworzy i jakie są prawdziwe motywy pomysłodawcy tej inicjatywy. Wolę poszukać opinii klientów, które moim zdaniem są bardziej wiarygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*